Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak podciągnąć ręczny w wersji z podłokietnikiem??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak podciągnąć ręczny w wersji z podłokietnikiem??

    w sumie chodzi o to, zeby bylo taniej i niech kazdy robi to co chce, ale do wypasionej, a juz na pewno sportowej fury to jakos mi nie pasi :roll:
    Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
    Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
    BMW serii 3... Radość z jazdy.

  • #2
    Jak podciągnąć ręczny w wersji z podłokietnikiem??

    wczoraj miałem przegląd po 75kkm, zleciłem podciągnięcie ręcznego ale jak przyszedłem odebrać Octę to dowiedziałem się, że tego nie zrobili po trzeba straszenie dużo w środku rozbebeszyć żeby dostać się do regulacji (mam wersję z podłokietnikiem) a to już był fajrant. Doradca powiedział żę taka usługa kosztuje 110 zł (chyba sporo). Czy ktoś wie jak dostać się o śrub regulujących naciąg linki, czy rzeczywiście tak pracochłonnie?? Mam zamiar sam to zrobić ale nie chcę zabierać się od d..py strony.

    PS żaróweczki podświetlenia tablicy kosztowały mnie 8 zł :lol: w ASO.
    Outlander
    była OII 4x4 BMM
    już nie ma Octa ASZ super fajna była

    Komentarz


    • #3
      Re: Jak podciągnąć ręczny w wersji z podłokietnikiem??

      Zamieszczone przez bendi
      wczoraj miałem przegląd po 75kkm, zleciłem podciągnięcie ręcznego ale jak przyszedłem odebrać Octę to dowiedziałem się, że tego nie zrobili po trzeba straszenie dużo w środku rozbebeszyć żeby dostać się do regulacji (mam wersję z podłokietnikiem) a to już był fajrant. Doradca powiedział żę taka usługa kosztuje 110 zł (chyba sporo). Czy ktoś wie jak dostać się o śrub regulujących naciąg linki, czy rzeczywiście tak pracochłonnie?? Mam zamiar sam to zrobić ale nie chcę zabierać się od d..py strony.

      PS żaróweczki podświetlenia tablicy kosztowały mnie 8 zł :lol: w ASO.

      Z tym dużo to bym nie przesadzał. O ile wszystkie szczegóły pamiętam to wygląda to tak:
      1. Zdejmij boczne plastiki w „pionowej części” podłokietnika (są na wcisk, lepiej rób to w ciepłym garażu bo na zimnym zaczepy są dosyć kruche i mogą popękać).
      2. Z boku widać śrubę którą możesz odkręcić od podstawy podłokietnik, wykręć ja i zdejmij podłokietnik.
      3. Wyciągnij „do góry” uchwyt na napoje (przyjrzyj się , widać zatrzaski)
      4. W dziurze pod uchwytem widać śruby mocujące „głowice podłokietnika” oraz 2 wkręty „torksy” mocujące plastikową obudowę dźwigni ręcznego, odkręć to wszystko.
      5. Wyciągnij w stronę tyłu samochodu plastikową obudowę
      6. Masz regulatory ręcznego jak na dłoni.

      Mnie za 1 razem zajęło to 15 minut (z kombinowaniem co i jak), robota jest łatwa i bez problematyczna.

      Pozdrawiam
      Konar
      Była OI ASV- 143/327
      powered by Master's
      Jest Freetrack 170/350

      Komentarz


      • #4
        opis zdjecia podłokietnika super Ja meczyłęm sie z tym ustrojstwem troche dłuzej ale chyba z tego wzgledu ze nie chciałem nic uszkodzic i byłem bardzo sotrozny. Zreszta z moja octavka obcodze sie jak z kobieta - delikatnie i czule :P :twisted:
        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez szkoda
          Zamieszczone przez nico21
          Zreszta z moja octavka obcodze sie jak z kobieta - delikatnie i czule :P :twisted:
          wiesz... niektore wola brutalnie i gwaltownie :diabelski_usmiech
          Ale my nasze "dziewczynki" musimy pieścić
          Konar
          Była OI ASV- 143/327
          powered by Master's
          Jest Freetrack 170/350

          Komentarz


          • #6
            Może by przenieść do poradnika ?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X